Konut

Anadolu Hizmet Konut Asistans Hizmeti

Ani ve beklenmedik bir kaza ya da olay sonucu sigortalı konutun su/sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, kapı ve camlarında ortaya çıkabilecek hasarlar ve bunun dışında çok çeşitli konularda, günde 24 saat, haftanın 7 günü boyunca sizlere sunulan çağdaş bir “acil ve ek hizmetler” paketidir.

Kimler Yararlanabilir?

Anadolu Sigorta’dan Konut Poliçesi kapsamında “Anadolu Hizmet” teminatı olan her sigortalı Anadolu Hizmet Konut Asistans Hizmeti’nden yararlanabilir.

Bu kapsam dahilindeki avantajlı hizmetler şunlardır:

Teminatlar ve Teminat Limitleri
Teminat Teminat Limiti
Su/Sıhhi Tesisat Tamiri 350 TL / yılda 3 defa
Elektrik Tesisatı Tamiri 350 TL / yılda 3 defa
Çilingir/Anahtar İşleri Tamiri 350 TL / yılda 3 defa
Konutta kalan kişilerin kurtarılması 2.000 TL / her bir olayda
Dış Cephe Camlarının Değişimi 500 TL / yılda 3 defa
Doktor veya ambulans gönderilmesi 350 TL / yılda 3 defa
Uzman hemşire veya refakatçi gönderilmesi 300 TL / yılda 3 defa
Otel hizmeti 250 TL / Kişi / Gün / Maks. 4 Gün
Hırsızlık Hasarlarında Otel ve Güvenlik Hizmeti Poliçede yazılı şartlar ile
Güvenlik hizmeti Maksimum 4 gün
Evde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması Sınırsız
Birinci derece aile mensubunun ölümü veya ciddi hastalığı sonrası meydana gelen seyahat masraflarının karşılanması Sınırsız
Hastanede yatma durumunda yardım 300 TL
Profesyonel ev hizmetleri organizasyonu Bağlantı
Bilgi ve organizasyon servisi Bağlantı

MiniFIX Hizmeti

Konutunuzu taşımanız öncesi ve sonrası ihtiyacınız olabilecek aşağıda belirtilen küçük ölçekli montaj, demontaj, onarım işlemleri ile ilgili destek ve organizasyon hizmeti alabilir, bu kapsamda en fazla 10(on) parçaya kadar montajınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir?

Anadolu Sigorta’dan Konut Poliçesi kapsamında “Anadolu Hizmet” teminatı olan her sigortalı MiniFIX Hizmeti’nden yararlanabilir.

MiniFIX Hizmeti
  • Beyaz Eşya Montajları: Çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, aspiratör ve davlumbaz.
  • Aksesuar Montajları: Sabunluk, havluluk, kağıtlık, tablo resim, ayna, korniş, stor perde, yekpare raf.
  • Kapı ve pencere aksesuar ve Kol/Kilit Montajları: Merkezi sistem içermeyen dış kapı kilit/barel değişimleri, iç kapı kilit değişimleri, güvenlik zinciri veya süngü montajları, kapı veya pencere kolları.
  • Avize Montajları: Özel bağlantı gerektirmeyen avize ve aplik montajları.
  • Elektrik Tesisat Aksesuar Montajları: Elektrik anahtarı, priz, dimmer anahtar, florasan, elektrik duyu, iç kapı zili ve kapı otomatı.

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri, kapsamlı bir sağlık hizmeti olarak sunulmaktadır. Bu hizmet kapsamında; kara ambulansına ilave olarak hava ve deniz ambulansı sağlanmaktadır.

Ambulans sadece sağlık kuruluşlarına sevk eden bir araç olmayıp, devamlı hizmet (tam gün) vermek üzere, yoğun bakım donanımlı, en gelişmiş haberleşme teknolojisi ile donatılmış ve gereken durumlarda acil müdahale yapabilecek hekim, anestezi teknisyeninden oluşan bir ekip bulundurmaktadır.

Kimler Yararlanabilir?

Bu hizmetten sigortalı kişi ile aynı konutta yaşayan aile bireyleri 7 gün 24 saat ve adres kısıtlaması olmadan (konutta veya konut dışında) yararlanabilmektedir. Ayrıca, sigortalı konutta bulunan misafirler de, konutta bulundukları süre zarfında bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri

Konut Mini Onarım Hizmeti

Bu hizmet ile Konut Paket Poliçesi kapsamında “Mini Onarım Hizmetleri” sağlanır. Konut Mini Onarım Hizmeti kapsamında sigortalı; mobilya mini hasar onarımı, sert zemin onarımı, döşeme ve halı onarımı ve leke çıkarma gibi hizmetlerden dilediği an yararlanabilir.

Kimler Yararlanabilir?

T.C. sınırları dahilinde Anadolu Sigorta’dan Konut Poliçesi sahibi olan her sigortalı Konut Mini Onarım Hizmeti’nden yararlanabilir.

Anadolu Konut Mini Onarım

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?

error: Content is protected !!