Hakkımızda

Şirketimizin temelleri 2000 yılında Sinan Okur ve Seçil OKUR tarafından atılmıştır.. O günden bugüne istikrarlı, çizgisinden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Her bir OKUR SİGORTA çalışanı, şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda, etkinliğin ve verimliliğin arttırılması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyette bulunma ve öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir. Çalışanlarımız ve acentemiz, müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

Şirketimiz uzman kadroları, müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, maksimum hizmet sigortacılığı anlayışı, teknoloji kullanımı, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.

OKUR SİGORTA müşterileri ile arasındaki güveni sağlayan temel unsurun başlı başına “Hizmetin kendisi” olduğuna inanmaktadır. Sigortacılıkta bu hizmet anlayışı bir hasar sırasında sigorta şirketinin müşterisinin yanında olması, hasarı doğru ve zamanında ödemesidir. OKUR SİGORTA hasar ödemelerini bürokrasiden uzak, süratli ve eksiksiz bir şekilde ödeyerek müşterileri arasındaki sigorta olgusuna olan güveni sarsmadan yıllardır götürmektedir.

Sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, müşterilerimizin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine her zaman kazandırmayı ilke edinerek ilerlerken, siz müşterilerimizin değerini biliyor, bu bilinçle yol alıyoruz.

error: Content is protected !!